>billboardy_bochnia_krakow

Reklama zewnętrzna

Outdoor

Świadczymy usługi związane z kompleksowym wykonaniem prac poligraficznych i reklamowych – od projektu do dostarczenia gotowego produktu (projekt – produkcja – montaż). W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno formy reklamy wewnętrznej jak i zewnętrznej.

  • szyldy reklamowe
  • tablice reklamowe
  • kasetony świetlne
  • banery reklamowe
  • reklama na samochodach
  • neony, litery przestrzenne

Reklama na pojazdach

Skuteczne reklamy na samochodach

Grafika na samochodach to bardzo skuteczny sposób promocji firmy. W zależności od indywidualnych potrzeb proponujemy naszym Klientom różne materiały i rozwiązania technologiczne, umożliwiające oklejanie całych powierzchni samochodów. Zwykle stosujemy wydruki solwentowe na specjalnych foliach polimerowych lub jeszcze lepszych foliach wylewanych (stosowane do głębokich przetłoczeń). Zaklejanie szyb jest możliwe dzięki folii okiennej (one way vision). Grafika ta jest odporna na ścieranie i warunki atmosferyczne. Nasza wiedza i doświadczenie w oklejaniu samochodów poparte jest certyfikatem otrzymanym za udział w szkoleniach i praktycznych warsztatach.

Zobacz nasze realizacje

oklejanie_samochodow_krakow_bochnia

projektowanie_graficzne

Studio graficzne

Projektowanie graficzne materiałów do druku

Wychodząc naprzeciw potrzebom Naszych Klientów zapewniamy realizację zlecenia na każdym etapie. Zaprojektujemy, wydrukujemy i dostarczymy gotowy materiał, a to wszystko w doskonałej jakości i w atrakcyjnej cenie.

Gadżety reklamowe

Stwórz własne gadżety reklamowe dla Twojej firmy

Na zamówienie wykonujemy nadruki na różnego rodzaju gadżetach reklamowych stanowiących sympatyczny upominek dla Klientów. Nadruki na długopisach, kubkach kalendarze książkowe z tłoczonym lub grawerowanym logo to tylko niektóre materiały promocyjne z naszej oferty.

gadzety_reklamowe_bochnia_krakow

Nasz park maszynowy

Usługi

Druk UV na powierzchniach płaskich

Druk UV to najnowocześniejsze rozwiązanie w dziedzinie wielkoformatowego druku cyfrowego na wszelkiego rodzaju materiałach elastycznych oraz płaskich do 48mm.
Płaski ploter UV Océ Arizona oferuje niemal fotograficzna jakość obrazu oraz wszechstronność zastosowań.

Cięcie laserowe

Oferujemy wycinanie laserem dowolnych kształtów w różnych materiałach. Laser umożliwia najbardziej wszechstronne i precyzyjne wycinanie dekoracyjnych detali, jak i drobnych elementów konstrukcyjnych…

Frezowanie

Frezowanie jest jednym z najczęściej stosowanych i najbardziej wydajnych sposobów obróbki skrawaniem, polegających na oddzieleniu warstwy materiału za pomocą obracającego się narzędzia (freza) na obrabiarce zwanej frezarką…

Grawerowanie

Grawerowanie laserowe jest trwałą, precyzyjną i efektywną techniką znakowania różnego rodzaju przedmiotów. Wykonujemy grawerowanie na pleksi, laminatach grawerskich, drewnie i materiałach drewnopochodnych…

Gięcie tworzyw sztucznych

Giętarka sprawdza się doskonale zarówno przy gięciu pleksi jak i przy twardszych materiałach np.. poliwęglanach. Produkujemy przykładowo ekspozytory z pleksi, kieszonki na ulotki, stojaki na wizytówki, artykuły promocyjne, upominki itp…

Druk solwentowy

Jest to nowoczesna technologia druku wielkoformatowego. Metoda ta pozwala na druk prawie nieograniczonych powierzchni. Zapewnia wieloletnią odporność na czynniki atmosferyczne i promieniowanie UV.